МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОСОМАТИКИ ТА ТІЛЕСНОЇ ТЕРАПІЇ, ГО

Контакти

Юридична адреса
03005, м.Київ, Солом’янський район, вул. СМОЛЕНСЬКА, будинок 31/33
Телефони
Керівник
Павленко Тетяна Валеріївна
Код ЄДРПОУ42569598
Дата реєстрації23.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОСОМАТИКИ ТА ТІЛЕСНОЇ ТЕРАПІЇ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОСОМАТИКИ ТА ТІЛЕСНОЇ ТЕРАПІЇ, ГО» присвоєно код 42569598.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОСОМАТИКИ ТА ТІЛЕСНОЇ ТЕРАПІЇ, ГО» є Павленко Тетяна Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОСОМАТИКИ ТА ТІЛЕСНОЇ ТЕРАПІЇ, ГО» — 03005, м.Київ, Солом’янський район, вул. СМОЛЕНСЬКА, будинок 31/33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОСОМАТИКИ ТА ТІЛЕСНОЇ ТЕРАПІЇ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах