ПСВ СЕРВІС ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04060, м. Київ, вул. Сальського, 33, к. 58
Телефони
Керівник
Грачов Альберт В’ячеславович
Код ЄДРПОУ42570190
Дата реєстрації24.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПСВ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПСВ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» присвоєно код 42570190.

Керівником підприємства «ПСВ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» є Грачов Альберт В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПСВ СЕРВІС ГРУП, ТОВ» — м. Київ, вул. Сальського, 33, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПСВ СЕРВІС ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах