ТАБРАС УКРАЇНА ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02090, м. Київ, вул. Двінська, 3/5, к. 5
Керівник
Яковлєва Юлія Юріївна
Код ЄДРПОУ42570856
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАБРАС УКРАЇНА ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАБРАС УКРАЇНА ЛТД, ТОВ» присвоєно код 42570856.

Керівником підприємства «ТАБРАС УКРАЇНА ЛТД, ТОВ» є Яковлєва Юлія Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАБРАС УКРАЇНА ЛТД, ТОВ» — м. Київ, вул. Двінська, 3/5, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАБРАС УКРАЇНА ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах