ДОБРОБУТ ВІКНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, КП

Контакти

Юридична адреса
59433, Чернівецька обл., Заставнівський р-н, с. Вікно, вул. Головна, 80
Телефони
Керівник
Когут Михайло Франкович
Код ЄДРПОУ42571552
Дата реєстрації24.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОБРОБУТ ВІКНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРОБУТ ВІКНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, КП» присвоєно код 42571552.

Керівником підприємства «ДОБРОБУТ ВІКНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, КП» є Когут Михайло Франкович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРОБУТ ВІКНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, КП» — Чернівецька обл., Заставнівський р-н, с. Вікно, вул. Головна, 80.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРОБУТ ВІКНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах