КАНОН, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
73000, Херсонська обл., місто Херсон, Суворовський район, вул. СТАРООБРЯДНИЦЬКА, будинок 20
Телефони
Керівник
Жук Юрій Валерійович
Код ЄДРПОУ42572532
Дата реєстрації25.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАНОН, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАНОН, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 42572532.

Керівником підприємства «КАНОН, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Жук Юрій Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАНОН, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — 73000, Херсонська обл., місто Херсон, Суворовський район, вул. СТАРООБРЯДНИЦЬКА, будинок 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАНОН, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах