ЛАБОРАТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД ІРИНИ КОВАЛЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 41, к. 89
Керівник
Коваль Ірина Асетівна
Код ЄДРПОУ42573206
Дата реєстрації25.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАБОРАТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД ІРИНИ КОВАЛЬ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАБОРАТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД ІРИНИ КОВАЛЬ, ТОВ» присвоєно код 42573206.

Керівником підприємства «ЛАБОРАТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД ІРИНИ КОВАЛЬ, ТОВ» є Коваль Ірина Асетівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАБОРАТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД ІРИНИ КОВАЛЬ, ТОВ» — м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 41, к. 89.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАБОРАТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД ІРИНИ КОВАЛЬ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах