ТТМ УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61107, Харківська обл., місто Харків, Київський район, вул. ЧУЙКІВСЬКА, будинок 22
Телефони
Керівник
Осадча Інна Петрівна
Код ЄДРПОУ42574534
Дата реєстрації25.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТТМ УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТТМ УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 42574534.

Керівником підприємства «ТТМ УКРАЇНА, ТОВ» є Осадча Інна Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТТМ УКРАЇНА, ТОВ» — 61107, Харківська обл., місто Харків, Київський район, вул. ЧУЙКІВСЬКА, будинок 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТТМ УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах