ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ТВОРЧОСТІ "ВЕСЕЛКА АРТ"

Контакти

Юридична адреса
49008, м. Дніпро, вул. Робоча, 73, к. 213
Керівник
Онасенко Ніна Іванівна
Код ЄДРПОУ42575046
Дата реєстрації25.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ТВОРЧОСТІ ”ВЕСЕЛКА АРТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ТВОРЧОСТІ "ВЕСЕЛКА АРТ"» присвоєно код 42575046.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ТВОРЧОСТІ "ВЕСЕЛКА АРТ"» є Онасенко Ніна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ТВОРЧОСТІ "ВЕСЕЛКА АРТ"» — м. Дніпро, вул. Робоча, 73, к. 213.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА ТВОРЧОСТІ ”ВЕСЕЛКА АРТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах