КРАСНОЛИМАНСЬКА-38 М. РОДИНСЬКЕ, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
85311, Донецька обл., місто Покровськ, місто Родинське, вул. КРАСНОЛИМАНСЬКА, будинок 38
Телефони
Керівник
Рогожникова Світлана Юріївна
Код ЄДРПОУ42575329
Дата реєстрації26.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАСНОЛИМАНСЬКА-38 М. РОДИНСЬКЕ, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОЛИМАНСЬКА-38 М. РОДИНСЬКЕ, ОСББ» присвоєно код 42575329.

Керівником підприємства «КРАСНОЛИМАНСЬКА-38 М. РОДИНСЬКЕ, ОСББ» є Рогожникова Світлана Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОЛИМАНСЬКА-38 М. РОДИНСЬКЕ, ОСББ» — 85311, Донецька обл., місто Покровськ, місто Родинське, вул. КРАСНОЛИМАНСЬКА, будинок 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОЛИМАНСЬКА-38 М. РОДИНСЬКЕ, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах