ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
07443, Київська обл., Броварський район, селище міського типу Калинівка, ТРАВНЕВА, будинок 10
Керівник
Васьківський Анатолій Михайлович
Код ЄДРПОУ42575879
Дата реєстрації26.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 42575879.

Керівником підприємства «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Васьківський Анатолій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — 07443, Київська обл., Броварський район, селище міського типу Калинівка, ТРАВНЕВА, будинок 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ, КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах