РАДОШИНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
45070, Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Голоби, вул. Незалежності, 1
Телефони
Керівник
Мусь Галина Юхимівна
Код ЄДРПОУ42578555
Дата реєстрації29.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДОШИНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДОШИНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 42578555.

Керівником підприємства «РАДОШИНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Мусь Галина Юхимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДОШИНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Голоби, вул. Незалежності, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДОШИНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах