КАРБОГОЛД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
15518, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Кошівка, вул. Шосейна, 3
Телефони
Керівник
Гончар Олексій Володимирович
Код ЄДРПОУ42579009
Дата реєстрації29.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРБОГОЛД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРБОГОЛД, ТОВ» присвоєно код 42579009.

Керівником підприємства «КАРБОГОЛД, ТОВ» є Гончар Олексій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРБОГОЛД, ТОВ» — Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Кошівка, вул. Шосейна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРБОГОЛД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах