ГТВ-ТРЕЙДПРОМ, ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61105, Харківська обл., місто Харків, Основ’янський район, вул. МОНЮШКА, будинок 3, корпус А, квартира 309
Керівник
Білогурова Олеся Олександрівна
Код ЄДРПОУ42581264
Дата реєстрації30.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГТВ-ТРЕЙДПРОМ, ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГТВ-ТРЕЙДПРОМ, ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 42581264.

Керівником підприємства «ГТВ-ТРЕЙДПРОМ, ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Білогурова Олеся Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГТВ-ТРЕЙДПРОМ, ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» — 61105, Харківська обл., місто Харків, Основ’янський район, вул. МОНЮШКА, будинок 3, корпус А, квартира 309.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГТВ-ТРЕЙДПРОМ, ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах