ОЩАДБАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ-ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПО М. КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АТ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Володимирська, 27
Керівник
Трофимович Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ42582851
Дата реєстрації30.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЩАДБАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ-ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПО М. КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЩАДБАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ-ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПО М. КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АТ» присвоєно код 42582851.

Керівником підприємства «ОЩАДБАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ-ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПО М. КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АТ» є Трофимович Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЩАДБАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ-ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПО М. КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АТ» — м. Київ, вул. Володимирська, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЩАДБАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЛІЇ-ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПО М. КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах