ЗЕЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
50000, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Поля, 18
Телефони
Керівник
Голос Петро Петрович
Код ЄДРПОУ42583444
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЕЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ, ТОВ» присвоєно код 42583444.

Керівником підприємства «ЗЕЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ, ТОВ» є Голос Петро Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Поля, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах