ІНСТИТУТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ, ОСВІТИ ТА РОЗВИТКУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
77470, Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Марківці, вул. Лугова, 34
Телефони
Керівник
Ткач Ігор Євгенович
Код ЄДРПОУ42583481
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНСТИТУТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ, ОСВІТИ ТА РОЗВИТКУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ, ОСВІТИ ТА РОЗВИТКУ, ГО» присвоєно код 42583481.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ, ОСВІТИ ТА РОЗВИТКУ, ГО» є Ткач Ігор Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ, ОСВІТИ ТА РОЗВИТКУ, ГО» — Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Марківці, вул. Лугова, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНСТИТУТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ, ОСВІТИ ТА РОЗВИТКУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах