БУГ-СОКАЛЬ, ГО

Контакти

Юридична адреса
80001, Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, вул. Стуса, 4а
Телефони
Керівник
Васько Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ42583502
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУГ-СОКАЛЬ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУГ-СОКАЛЬ, ГО» присвоєно код 42583502.

Керівником підприємства «БУГ-СОКАЛЬ, ГО» є Васько Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУГ-СОКАЛЬ, ГО» — Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, вул. Стуса, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУГ-СОКАЛЬ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах