ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ХРОНІЧНИМ МІЄЛОІДНИМ ЛЕЙКОЗОМ, ГО

Контакти

Юридична адреса
43020, Волинська обл., м. Луцьк, просп. Відродження, 8, к. 58
Керівник
Клімчук Ігор Васильович
Код ЄДРПОУ42584254
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ХРОНІЧНИМ МІЄЛОІДНИМ ЛЕЙКОЗОМ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ХРОНІЧНИМ МІЄЛОІДНИМ ЛЕЙКОЗОМ, ГО» присвоєно код 42584254.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ХРОНІЧНИМ МІЄЛОІДНИМ ЛЕЙКОЗОМ, ГО» є Клімчук Ігор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ХРОНІЧНИМ МІЄЛОІДНИМ ЛЕЙКОЗОМ, ГО» — Волинська обл., м. Луцьк, просп. Відродження, 8, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ХРОНІЧНИМ МІЄЛОІДНИМ ЛЕЙКОЗОМ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах