ДАНТЕКС ТРЕЙД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
50065, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 32
Телефони
Керівник
Майборода Євген Володимирович
Код ЄДРПОУ42584527
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДАНТЕКС ТРЕЙД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАНТЕКС ТРЕЙД, ТОВ» присвоєно код 42584527.

Керівником підприємства «ДАНТЕКС ТРЕЙД, ТОВ» є Майборода Євген Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАНТЕКС ТРЕЙД, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАНТЕКС ТРЕЙД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах