ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ГО

Контакти

Юридична адреса
08620, Київська обл., Васильківський р-н, с. Дзвінкове, вул. Лісна, 1б
Телефони
Керівник
Митрохін Юрій Олегович
Код ЄДРПОУ42585431
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ГО» присвоєно код 42585431.

Керівником підприємства «ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ГО» є Митрохін Юрій Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ГО» — Київська обл., Васильківський р-н, с. Дзвінкове, вул. Лісна, 1б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах