АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІРИНИ ОДИНЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
01054, м.Київ, Шевченківський район, вул. ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 21, корпус А, квартира 27
Телефони
Керівник
Одинець Ірина Валеріївна
Код ЄДРПОУ42585929
Дата реєстрації31.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ІРИНИ ОДИНЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІРИНИ ОДИНЕЦЬ"» присвоєно код 42585929.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІРИНИ ОДИНЕЦЬ"» є Одинець Ірина Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІРИНИ ОДИНЕЦЬ"» — 01054, м.Київ, Шевченківський район, вул. ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 21, корпус А, квартира 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ІРИНИ ОДИНЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах