ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧОРНИЙ ДРАКОН"

Контакти

Юридична адреса
88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, вул. ЗАНЬКОВЕЦЬКА , будинок 7674, квартира 63
Телефони
Керівник
Луханін Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ42586278
Дата реєстрації01.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ЧОРНИЙ ДРАКОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧОРНИЙ ДРАКОН"» присвоєно код 42586278.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧОРНИЙ ДРАКОН"» є Луханін Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧОРНИЙ ДРАКОН"» — 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, вул. ЗАНЬКОВЕЦЬКА , будинок 7674, квартира 63.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ЧОРНИЙ ДРАКОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах