РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ В М. РУБІЖНЕ

Контакти

Юридична адреса
92907, Луганська обл., Кремінський р-н, с-ще Стара Краснянка, вул. Миру, 47
Телефони
Керівник
Репіч Юрій Михайлович
Код ЄДРПОУ42586634
Дата реєстрації01.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”НОВЕ ПОКОЛІННЯ” ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ В М. РУБІЖНЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ В М. РУБІЖНЕ» присвоєно код 42586634.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ В М. РУБІЖНЕ» є Репіч Юрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ В М. РУБІЖНЕ» — Луганська обл., Кремінський р-н, с-ще Стара Краснянка, вул. Миру, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”НОВЕ ПОКОЛІННЯ” ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ В М. РУБІЖНЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах