ДУБОВИЙ ГАЙ БЛИСТАВИЦЯ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
07835, Київська обл., Бородянський р-н, с. Блиставиця, вул. Ярослава Мудрого, 1
Телефони
Керівник
Рудий Тарас Григорович
Код ЄДРПОУ42587837
Дата реєстрації01.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДУБОВИЙ ГАЙ БЛИСТАВИЦЯ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДУБОВИЙ ГАЙ БЛИСТАВИЦЯ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 42587837.

Керівником підприємства «ДУБОВИЙ ГАЙ БЛИСТАВИЦЯ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Рудий Тарас Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДУБОВИЙ ГАЙ БЛИСТАВИЦЯ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — Київська обл., Бородянський р-н, с. Блиставиця, вул. Ярослава Мудрого, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДУБОВИЙ ГАЙ БЛИСТАВИЦЯ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах