СПАСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СКАЛА, ГО

Контакти

Юридична адреса
77624, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Спас, вул. Шевченка, 30
Телефони
Керівник
Василишин Роман Михайлович
Код ЄДРПОУ42588579
Дата реєстрації01.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПАСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СКАЛА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПАСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СКАЛА, ГО» присвоєно код 42588579.

Керівником підприємства «СПАСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СКАЛА, ГО» є Василишин Роман Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПАСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СКАЛА, ГО» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Спас, вул. Шевченка, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПАСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ СКАЛА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах