МСТ МАШИНЕРІ ЕНД СИСТЕМС ТРЕЙД АГ УКРАЇНА, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
02094, м. Київ, бул. Верховної Ради, 36а
Телефони
Керівник
Кекало Юрій Іванович
Код ЄДРПОУ42589221
Дата реєстрації01.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МСТ МАШИНЕРІ ЕНД СИСТЕМС ТРЕЙД АГ УКРАЇНА, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МСТ МАШИНЕРІ ЕНД СИСТЕМС ТРЕЙД АГ УКРАЇНА, ДОЧП» присвоєно код 42589221.

Керівником підприємства «МСТ МАШИНЕРІ ЕНД СИСТЕМС ТРЕЙД АГ УКРАЇНА, ДОЧП» є Кекало Юрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МСТ МАШИНЕРІ ЕНД СИСТЕМС ТРЕЙД АГ УКРАЇНА, ДОЧП» — м. Київ, бул. Верховної Ради, 36а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МСТ МАШИНЕРІ ЕНД СИСТЕМС ТРЕЙД АГ УКРАЇНА, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах