ТОРГСЕРВІС, УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16
Керівник
Марченко Олексій Юрійович
Код ЄДРПОУ42589771
Дата реєстрації01.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОРГСЕРВІС, УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГСЕРВІС, УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 42589771.

Керівником підприємства «ТОРГСЕРВІС, УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Марченко Олексій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГСЕРВІС, УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГСЕРВІС, УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах