АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЧИЧИРКІНА

Контакти

Юридична адреса
08400, Київська обл., місто Переяслав-Хмельницький, вул. ПРАВИКА, будинок 8А
Телефони
Керівник
Чичиркін Андрій Олександрович
Код ЄДРПОУ42589876
Дата реєстрації02.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЧИЧИРКІНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЧИЧИРКІНА» присвоєно код 42589876.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЧИЧИРКІНА» є Чичиркін Андрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЧИЧИРКІНА» — 08400, Київська обл., місто Переяслав-Хмельницький, вул. ПРАВИКА, будинок 8А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО АНДРІЯ ЧИЧИРКІНА»
Поділіться інформацією в соцмережах