ФЕДЕРАЦІЯ ПАДЕЛ ТЕНІСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04136, м. Київ, вул. Гречка, 13
Телефони
Керівник
Продан Максим Юрійович
Код ЄДРПОУ42591911
Дата реєстрації02.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ПАДЕЛ ТЕНІСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ПАДЕЛ ТЕНІСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 42591911.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПАДЕЛ ТЕНІСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Продан Максим Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПАДЕЛ ТЕНІСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Гречка, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ПАДЕЛ ТЕНІСУ УКРАЇНИ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах