МОЛОДІЖНА УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРУПА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
01030, м.Київ, Шевченківський район, вул. ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 52/17, ПОВЕРХ 4
Керівник
Томіленко Дмитро Євгенійович
Код ЄДРПОУ42592098
Дата реєстрації02.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МОЛОДІЖНА УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРУПА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОЛОДІЖНА УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРУПА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ГО» присвоєно код 42592098.

Керівником підприємства «МОЛОДІЖНА УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРУПА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ГО» є Томіленко Дмитро Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОЛОДІЖНА УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРУПА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ГО» — 01030, м.Київ, Шевченківський район, вул. ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 52/17, ПОВЕРХ 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОЛОДІЖНА УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРУПА З КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах