КЛІАР ЕНЕРДЖІ-БІЛА ЦЕРКВА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 66
Телефони
Керівник
Мензюк Андрій Іванович
Код ЄДРПОУ42592119
Дата реєстрації02.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-БІЛА ЦЕРКВА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-БІЛА ЦЕРКВА, ТОВ» присвоєно код 42592119.

Керівником підприємства «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-БІЛА ЦЕРКВА, ТОВ» є Мензюк Андрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-БІЛА ЦЕРКВА, ТОВ» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-БІЛА ЦЕРКВА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах