УКР ГРУПП ПРОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73009, м. Херсон, вул. Дорофєєва, 14, к. 215
Телефони
Керівник
Ковтун Василь Юрійович
Код ЄДРПОУ42592590
Дата реєстрації02.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКР ГРУПП ПРОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКР ГРУПП ПРОМ, ТОВ» присвоєно код 42592590.

Керівником підприємства «УКР ГРУПП ПРОМ, ТОВ» є Ковтун Василь Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКР ГРУПП ПРОМ, ТОВ» — м. Херсон, вул. Дорофєєва, 14, к. 215.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКР ГРУПП ПРОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах