АЛЬ ДЕНТЕ КЕЙТЕРИНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 69, каб. 208
Телефони
Керівник
Савельєва Вікторія Миколаївна
Код ЄДРПОУ42594776
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬ ДЕНТЕ КЕЙТЕРИНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬ ДЕНТЕ КЕЙТЕРИНГ, ТОВ» присвоєно код 42594776.

Керівником підприємства «АЛЬ ДЕНТЕ КЕЙТЕРИНГ, ТОВ» є Савельєва Вікторія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬ ДЕНТЕ КЕЙТЕРИНГ, ТОВ» — м. Київ, вул. Володимирська, 69, каб. 208.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬ ДЕНТЕ КЕЙТЕРИНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах