ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН-АВТО"

Контакти

Юридична адреса
79016, м. Львів, вул. Сеченова, 11а, к. 1
Керівник
Лазар Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ42595667
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЕТЕРАН-АВТО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН-АВТО"» присвоєно код 42595667.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН-АВТО"» є Лазар Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ВЕТЕРАН-АВТО"» — м. Львів, вул. Сеченова, 11а, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”ВЕТЕРАН-АВТО”»
Поділіться інформацією в соцмережах