ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ"

Контакти

Юридична адреса
03194, м.Київ, Святошинський район, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 14 "Л", офіс 302
Телефони
Керівник
Домрачов Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ42596333
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА СПІЛКА ”МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ"» присвоєно код 42596333.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ"» є Домрачов Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ"» — 03194, м.Київ, Святошинський район, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 14 "Л", офіс 302.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА СПІЛКА ”МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах