ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШВИДКА"ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО!"

Контакти

Юридична адреса
02139, м.Київ, Дніпровський район, вул. МИКОЛИ КІБАЛЬЧИЧА, будинок 12, квартира 5
Керівник
Кляцький Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ42596363
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ШВИДКА”ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО!”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШВИДКА"ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО!"» присвоєно код 42596363.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШВИДКА"ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО!"» є Кляцький Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШВИДКА"ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО!"» — 02139, м.Київ, Дніпровський район, вул. МИКОЛИ КІБАЛЬЧИЧА, будинок 12, квартира 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ШВИДКА”ОБЕРІГАЄ КОЖНОГО!”»
Поділіться інформацією в соцмережах