ВСМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Володимира Великого, 16, оф. 305
Телефони
Керівник
Олійник Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ42596883
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВСМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 42596883.

Керівником підприємства «ВСМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Олійник Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Львів, вул. Володимира Великого, 16, оф. 305.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах