ЧАРАМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61054, Харківська обл., місто Харків, Московський район, вул. ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІВЦІВ, будинок 29
Телефони
Керівник
Безугла Віта Сергіївна
Код ЄДРПОУ42597714
Дата реєстрації05.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧАРАМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧАРАМ, ТОВ» присвоєно код 42597714.

Керівником підприємства «ЧАРАМ, ТОВ» є Безугла Віта Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧАРАМ, ТОВ» — 61054, Харківська обл., місто Харків, Московський район, вул. ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІВЦІВ, будинок 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧАРАМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах