РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) НА ЧЕСТЬ АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. НЕБЕЛІВКА

Контакти

Юридична адреса
26121, Кіровоградська обл., Новоархангельський р-н, с. Небелівка, вул. Леніна, 51а
Телефони
Керівник
Макарук Петро Віталійович
Код ЄДРПОУ42597803
Дата реєстрації28.01.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) НА ЧЕСТЬ АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. НЕБЕЛІВКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) НА ЧЕСТЬ АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. НЕБЕЛІВКА» присвоєно код 42597803.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) НА ЧЕСТЬ АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. НЕБЕЛІВКА» є Макарук Петро Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) НА ЧЕСТЬ АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. НЕБЕЛІВКА» — Кіровоградська обл., Новоархангельський р-н, с. Небелівка, вул. Леніна, 51а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) НА ЧЕСТЬ АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. НЕБЕЛІВКА»
Поділіться інформацією в соцмережах