ЦЕНТР З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47811, Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Нове Село, вул. Франка, 54
Телефони
Керівник
Свистун Ольга Романівна
Код ЄДРПОУ42598866
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 42598866.

Керівником підприємства «ЦЕНТР З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Свистун Ольга Романівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Нове Село, вул. Франка, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР З НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НОВОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах