ЯНДІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04212, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИМЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 15/3
Телефони
Керівник
Прокопова Алла Володимирівна
Код ЄДРПОУ42599837
Дата реєстрації06.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯНДІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯНДІС, ТОВ» присвоєно код 42599837.

Керівником підприємства «ЯНДІС, ТОВ» є Прокопова Алла Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯНДІС, ТОВ» — 04212, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИМЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 15/3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯНДІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах