ДРУБА ЧАНД ХАЛДЕР ІМПОРТ ЕНД ЕКСПОРТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03056, м. Київ, вул. Гетьмана Вадима, 27
Керівник
Феняк Анжеліка Вадимівна
Код ЄДРПОУ42600139
Дата реєстрації06.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДРУБА ЧАНД ХАЛДЕР ІМПОРТ ЕНД ЕКСПОРТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРУБА ЧАНД ХАЛДЕР ІМПОРТ ЕНД ЕКСПОРТ, ТОВ» присвоєно код 42600139.

Керівником підприємства «ДРУБА ЧАНД ХАЛДЕР ІМПОРТ ЕНД ЕКСПОРТ, ТОВ» є Феняк Анжеліка Вадимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРУБА ЧАНД ХАЛДЕР ІМПОРТ ЕНД ЕКСПОРТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Гетьмана Вадима, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРУБА ЧАНД ХАЛДЕР ІМПОРТ ЕНД ЕКСПОРТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах