НІКОПОЛЬСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
53200, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Черняховського, 51
Телефони
Керівник
Савицький Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ42600323
Дата реєстрації06.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НІКОПОЛЬСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІКОПОЛЬСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ, ГО» присвоєно код 42600323.

Керівником підприємства «НІКОПОЛЬСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ, ГО» є Савицький Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІКОПОЛЬСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ, ГО» — Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Черняховського, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІКОПОЛЬСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах