АТЛАНС, ТОРГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
40000, Сумська обл., місто Суми, село Кирияківщина, ПРОСПЕКТ КУРСЬКИЙ, будинок 147
Телефони
Керівник
Терентьєва Олена Анатоліївна
Код ЄДРПОУ42601568
Дата реєстрації06.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АТЛАНС, ТОРГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АТЛАНС, ТОРГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 42601568.

Керівником підприємства «АТЛАНС, ТОРГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Терентьєва Олена Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АТЛАНС, ТОРГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» — 40000, Сумська обл., місто Суми, село Кирияківщина, ПРОСПЕКТ КУРСЬКИЙ, будинок 147.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АТЛАНС, ТОРГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах