ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ САП-ВЕСЛУВАННЯ ТА СЕРФІНГУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
18007, м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 23, к. 183
Телефони
Керівник
Коломієць Любомир Федорович
Код ЄДРПОУ42602053
Дата реєстрації06.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ САП-ВЕСЛУВАННЯ ТА СЕРФІНГУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ САП-ВЕСЛУВАННЯ ТА СЕРФІНГУ, ГО» присвоєно код 42602053.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ САП-ВЕСЛУВАННЯ ТА СЕРФІНГУ, ГО» є Коломієць Любомир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ САП-ВЕСЛУВАННЯ ТА СЕРФІНГУ, ГО» — м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 23, к. 183.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ САП-ВЕСЛУВАННЯ ТА СЕРФІНГУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах