ФИШ-ТОРГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
27500, Кіровоградська обл., місто Світловодськ, вул. БУЛЬВАР ДНІПРОВСЬКИЙ, будинок 2, квартира 113
Телефони
Керівник
Сідалковська Марина Сергіївна
Код ЄДРПОУ42603224
Дата реєстрації07.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФИШ-ТОРГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФИШ-ТОРГ, ТОВ» присвоєно код 42603224.

Керівником підприємства «ФИШ-ТОРГ, ТОВ» є Сідалковська Марина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФИШ-ТОРГ, ТОВ» — 27500, Кіровоградська обл., місто Світловодськ, вул. БУЛЬВАР ДНІПРОВСЬКИЙ, будинок 2, квартира 113.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФИШ-ТОРГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах