СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ТА ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА

Контакти

Юридична адреса
Харківська обл., Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Підгірна, 16
Телефони
Керівник
Козубов Олег Віталійович
Код ЄДРПОУ42604024
Дата реєстрації20.04.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ТА ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ТА ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» присвоєно код 42604024.

Керівником підприємства «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ТА ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» є Козубов Олег Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ТА ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» — Харківська обл., Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Підгірна, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ТА ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах