ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 69
Телефони
Керівник
Короленко Роман Сергійович
Код ЄДРПОУ42607837
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» присвоєно код 42607837.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» є Короленко Роман Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО» — м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ МІСТА КРОПИВНИЦЬКИЙ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах