УРОЖАЙ СЛАВУТА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Грушевського, 39
Телефони
Керівник
Костюк Ольга Іванівна
Код ЄДРПОУ42608926
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УРОЖАЙ СЛАВУТА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УРОЖАЙ СЛАВУТА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 42608926.

Керівником підприємства «УРОЖАЙ СЛАВУТА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Костюк Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УРОЖАЙ СЛАВУТА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Хмельницька обл., м. Славута, вул. Грушевського, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УРОЖАЙ СЛАВУТА, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах