ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІВДЕННО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 26
Телефони
Керівник
Москаленко Сергій Михайлович

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?

Про компанію

Код ЄДРПОУ42609457
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення21.03.2021
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІВДЕННО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ» присвоєно код 42609457.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІВДЕННО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ» є Москаленко Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІВДЕННО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ» — м. Запоріжжя, вул. Матросова, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІВДЕННО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах